Kelt

Jak se díváte na tento příklad?

Našel jsem článek, jak ze dvou zápalek udělat čtverec a že to dokáže velmi málo lidí.
https://svetkre­ativity.cz/vyt­vorit-ctverec-presunutim-pouze-jedne-zapalky-zvladne-jen-male-procento-lidi/?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu
Podle mne čtverec o velikosti tloušťky zápalky není to pravé. I když podmínkám to vyhovuje. Já umím udělat čtverec ze dvou zápalek a to je nelámu. Ale to jen tak. Takže jak se na to díváte, myslím zadání? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Existují různé finty, jen se je naučit. Já například jen s použitím ukazováčku dokážu vytáhnout sirku z krabičky a ještě ji zapálit. Nebo umím kouř z cigarety vypustit přes ucho.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JsemVegan32

Přiložit třeba dvě zápalky k rohu stolu, pravidla jsem neporušil zápalky jsem nerozlomil.