sardinie

Jak se díváte na stewarda jako na muže?

Není to trochu pro homosexuály ?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Proč pro homosexuály?

ČA mají ženu, která řídí velké dopravní letadlo a nepovažuji ji za lesbu. Vždyť to se sexuální orientací nic společného nemá.

Další odpovědi
gecco

Až poletíš s ElAl, přestanou tě takovéto ´ptákoviny´ zajímat…
;-DDD
Jejich stevardi – v případě ohrožení, přeskočí tři řady sedadel, rozkopnou sandál potenciálnímu agresorovi – a tobě – v letu, naservírují objednanou decku bílého…
😉
Až poté, co tu decku dopiješ, si všimneš, že je to přitažlivej dvoumetrovej mladík…
___
A jak se díváš na managerky jako na ženy???
ROFL
Doplňuji:
Jen ještě doplním k těm ElAl…
Je docela problém se vůbec dostat na palubu, musel jsem

  • u odbavování zavazadel ´přebalit´ batoh
  • zdůvodnit, proč sebou vezu to a to
  • u rámu si sundat i opasek

A s tím, jak nesnáším ´úředníky´, jsem málem neletěl…
Ti ´jejich´ jsou dokonale asertivní.
😉

Emefej

Než začneš z někoho dělat homosexuála, tak si nejprve zjisti význam slova steward. Zjistíš, že jde většinou o ryze mužská povolání nebo funkce.
Doplňuji:
Steward není jenom letušák, ale i majordomus, sommelier, královský úředník, odborový funkcionář, člen lodní posádky apod.

anonym

Copak je steward jen v letadlech, copak nejsou i stewardi na lodích? Tam, kdyby byla stewardka- žena, to by bylo nablito jak na palubě a v kajutách. 🙂

quentos

Nedívám se na něj lačně jako na stewardku :{D>
proč by to mělo být pro homosexuály, když může být muž dneska „model“ a bůhví co ještě …

zjentek

a proč by nemoh bejt teplej i montér?
Doplňuji:
mimochodem, nejvíce „buziků“ (platí pouze pro mužské pohlaví) dnes chodí „za operátory“ ..při studii a následných anketních otázkách bylo zjištěno, že důvodem je jejich ukecanost, resp. touha po hovorové komunikaci

marci1

Steward nebo letuška. Steward je pro mě hezčí a přitažlivější než letuška, je škoda, že jich není více. 🙂

Mirdas

Že mu v dobrém závidím a necítím se jako homosexuál.

Nevíteto?

Úplně stejně jako stewardku, a ne není to tom nic homosexuálního 🙂