Kelt

Jak se díváte na normální jednání některých lidí ve vztahu k dětem?

Přístup dospělých do dětského myšlení je někdy fascinující. Například v Polsku byla soutěž o nejlepší jméno pro hřiště, měl to vyhrát Medvídek Pú, ale protože není dostatečně oblečený, je nahý, tak nevyhrál. Medvěd v přírodě není oblečený, dítě považuje nahotu za přirozenou věc a nepohoršuje se a nestydí. To se lidé nemohou vžít do dětského myšlení?
A podobných témat je jistě více.

Nejlepší odpověď
gecco

Ty považuješ bigotní věřící za „normální lidi“??? Já ne…
😉
___
V Polsku měli ´věřící´ takovýchto excesů více.
Jen nejde o neschopnost se „vžít do dětského myšlení“ – jde o neschopnost tolerovat jiný, než vlastní názor.

Další odpovědi
arygnoc

ja by som iba upresnil geccov názor „jde o neschopnost tolerovat jiný, než vlastní názor.“

ide o absurdné akceptovanie názorov akejkoľvek menšinovej neprispôsobivej skupiny (náboženskej, politickej, sexuálnej, …) v duchu tzv. demokracie. a takto to potom dopadne, normálni ľudia sa divia, že práve tieto tolerované skupiny sú intolerantné (aktuálne tolerovaní islam v európe a pritom iné náboženstvo (či neverectvo) ako islam je v islamských krajinách potlačované popravami).

celá tzv. demokracia je podrezávanie si vlastnej stoličky, na ktorej sedíme.
treba sa striktne držať významu slova demokracia (vláda ľudu) – tj. názor väčšiny bude platný názor, ak je spoločnosť heteroseuxálna, budú sa musieť inosexuáli prispôsobiť, ak je spoločnosť neislamská, budú sa musieť islamisti prispôsobiť – a nie naopak (ako je to teraz).
demokracia MUSÍ byť diktát hlasu väčšiny, inak stráca zmysel.

je to naša vlastná chyba, že si pestujeme vši vo vlastnom kožuchu, akákoľvek tolerancia je totiž tolerovanými vždy zneužitá a to bez výnimky.
tolerancia je prípustná, ak je vzájomná. a to sa nedeje.

;-Q

Roxana

Je to absurdní