mosoj

Jak se díváte na „kruhy“ v obilí ?

http://www.you­tube.com/watch?v=Id­wDizEzarc&fea­ture=player_em­bedded

Nejlepší odpověď
fortin

Souhlasím s nimi. Proč ne? Člověk potřebuje jiné myšlenky.
Doplňuji:
Měli by přiletět co nejdříve a udělat tady pořádek. Už je to hnus co se tady děje. Kruhy v obilí; jestli vznikají jinou rukou než lidskou, může jít o analogické zprávy. Kdyby posílali rádiové vlny, přišly by s velkým zpožděním. Takové zprávy by se k veřejnosti nejspíš nikdy nedostaly. Ale co by mohli, to je připojit se na naše počítače a něco říct. Že by to neuměli? Když umí vytvářet obrazce na zemi? Jen aby nešlo o hlouposti které mají účel odvádět pozornost lidí od korupce politiků a od tunelářů. Abych neviděl to co se týká rozkradené republiky. Maštění kapes. Zotročování dělníků. Bídu a hnus.

Další odpovědi
dědapetr

Velice zajímavé a záhadné.Je otázka kdo a nebo co to stvořilo, jestli mimozemská civilizace nebo něco jiného.

Dom Tailor

Na google earth se dá najít spousta záhadných věcí, mrkněte na tohle… Zkusil jsem to a fakt to tam je 🙂

Jinak co se kruhů týče, kdo ví co to dělá, to se možná už nikdy nedozvíme…

Jo a můžou se tvořit nejenom v obilý, ale i ve sněhu, písku, trávě,…

Užijte si video a strhující hudbu v něm 🙂
Doplňuji:
Některé obrazce jsou na můj vkus až moc dokonalé aby je vytvořila skupina vtipálků aníž by je někdo chytil při činu…
To o cestovatelých v čase zní supr, to se mi moc líbí! Hele, ale ne vždycky to musí bejt marťani nebo ty timetravelers, taky sou nadpřirozený věci jako orby, duchové,… a spol., různý výkyvy energií,… no je toho fakt hodně o čem spekulovat… 😁
Dík za tu otázku „mosoj“ je to fakt cool!

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=U_9p2e­epVQo

tom004

Sci-fi a záhady mne baví,jak se říká od malička. Jsou obrazce a různé úkazy,které vytvoří skupina „vtipálků“, a potom jsou třeba tyto.Možná je to poselství od mimozemšťanů. Ale co když v xtém století,člověk opravdu vynalezl cestu časem,vesmír pro něj už není nekonečný. Zná i jiné civilizace a jejich technologie a občas se k nám přenese,něco tu postaví,nebo nakreslí, a my mudrujem z které galaxie,kdo a proč to dělá, a přitom je to jenom náš prapra.......pra potomek. Jedna z takových možností cest v čase,je docela dobře popsána,např. v knize Poula Andersona „Strážci času“. Takže,mimozemšťané nebo cestovatelé v čase (lidé).

Terryle

Na světě je víc věcí, kterým nerozumíme a bylo by arogantní si myslet, že to automaticky musí bejt švindl nebo podvrh. Stejně jako kruhy. Některý jsou určitě falešný, ale některý? Obilí nepolámaný, ale čistě zohýbaný těsně u země – technicky téměř neproveditelný.
Nějak ale moc nefandím „ufo verzi“, ňáko se mi nepozdává, jsem v tomhle skeptická (buď bychom byli cizí civilizaci šumák, nebo by se s náma pokusila kontaktovat – a dovedla by to nejspíš i na úrovni, která by nám byla srozumitelná, když už se k nám dokázali dostat).
Spíš bych se i klonila k názoru, že to bude projev nějaké dosud neznámé zemské síly… nebo nějakého organismu či co já vím. Víte, jak jsou ty teorie o Zemi jakožto celku jakožto obrovském živém organismu… pak by kruhy v obilí a jinde mohly být klidně miniaturní biologické projevy – asi jako nám občas teče pot z potních žlázek.

Co my víme…