Nerevarin

Jak se díváte na Jágrovo působení v NHL v několika posledních letech?

J. Jágra mám moc rád, ale přijde mi nedůstojné jak posledních několik let rok co rok, občas i půlrok přechází do jiného týmu jen aby měl šanci na pohár. Copak si ho ti hráči mohou vážit, když je hned zase opustí a jde jinam? Chápu, že chce ještě pohár. Ale je jeho počínání soudné? Nebude působit spíš jako zoufalec a přeběhlík? Stejně kluby, které na Stanley Cup mají ho těžko budou chtít, protože je nejspíš docela drahej a navíc mají svoje hvězdy.
Doplňuji:
Já netvrdim, že je zoufalec. Ale mně osobně rozhodně nepřijde důstojné, aby taková legenda hrála co půl sezónu někde jinde. Jestli se o něj „pere“ šest týmů z nějakejch tříceti, tak to k zoufání sice není, ale rozhodně to není ani nic nad čím by se dalo plesat. Kord když nevíš za jakých podmínek by ho chtěli, za kolik apod, nebo co je to vůbec za týmy. Mě šlo o to, jestli už v očích těch NHL hráčů, zámořské veřejnosti, či novinářů nepůsobí právě spíš už trochu zoufale. A to by mě mrzelo! A odpusť si prosím věty typu že jsem uplně mimo, to si schovej na jiný servery a pro jiný lidi. Nechápu proč bych za tohle měl být mimo.

Nejlepší odpověď
anonym

Já myslmí,že už mu možná ani tak nejde o pohár,jako o to,aby jen hrál.
Hokej miluje a naplňuje ho to.

Další odpovědi
Pepa25

Nedůstojné? Zoufalec?

Promiň, ale jsi úplně mimo … Pokud se o něho kluby pořád perou … „Kromě Floridy projevilo zájem o kladenského rodáka ještě šest jiných týmů.“

suaeda

Jágr je žijící legenda v současné NHL Je pravda, že již nyní nedá tolik branek, ale v celkovém bodování neustále krůček po krůčku postupuje. Pokud o něj bude stále zájem a zdraví mu dovolí hrát tak proč ne.
A co dodat – klima na Floridě starším sportovcům vyhovuje.

VeRe1983

Nechci Jágra odsuzovat. Ale jsem klubista a tady se mi zamlouvá spíše Patrik Eliáš.