Avatar uživatele
Malvína

Jak se díváte na darování vajíček?

Otázka mne napadla, jelikož mi tady na stránkách neustále vyskakuje reklama s tímto tématem.
Jak se na to díváte? Je to podle Vás ok nebo už za jakousi hranicí? Popřípadě znáte někoho, kdo daroval a byl spokojený/nes­pokojený?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Karolajn před 2088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Z hlediska žen, které samy nemohou mít děti, to je jistě přínosné. Určitě je to lepší, než aby manželství zůstalo bezdětné. Je to na svobodném rozhodnutí každého páru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Je to dobrovolná pomoc za určité riziko. A když je ta demokrácia…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… znám tu co darovávala i ty co byly obdarovány (ne od sebe samozřejmě),ty obdarované jsou velmi spokojené … je to v pořádku a schvaluju to …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tohleto bych zřejmě nikdy nepodstoupila. U dárkyně vždy mohou hrozit zdravotní rizika: hyperstimulační syndrom vaječníků, riziko poranění při odběru vajíček nebo následný zánět. Většina dárkyň to dělá jen pro peníze (až 20 tis. Kč). Pro příjemkyně je to samozřejmě velká pomoc, když by třeba nikdy nemohly mít děti. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Obchod s slepičími vejci je v pořádku. Nevidím na něm nic špatného. My máme slepice, tak máme vejce zdarma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Darování vajíček? Zdarma? No, jestli budou domácí slepičí a čerstvá – BERU HNED! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Darování vajíček? Podle mě je to krásný skutek… Já jsem rozhodně pro. Vlastně teď stojím před rozhodnutím, kdy to uskutečním.

před 1968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No a už ses rozhodla? A kam vlastně na to darování chceš zajít? Slyšela jsem hodně dobré chvály na IVF Kliniku Zlín.

před 1938 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Rokio, otázka je ohledně ženských vajíček, která slouží ke stvoření nového života 😉

před 2088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… kdyby to aspoň nebylo v kategorii děti a rodičovství, anebo mu vyskakuje jiná reklama (nevím, nemám žádnou) …

před 2088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Rokio: To vajíčko by mělo být od „slepice“ co nemá křídla!

před 2088 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek