Jak se delaji barevne pruhy na fasade?

zateplena fasada je hrubší tak mám strach,aby mi barva nezatekla pod pásku.

Nejlepší odpověď
iq

Dělá se normálně nátěrem.Pokud se bojíte štětce barvu nastříkejte,tak nezateče.Jestli máte i tak obavu a žádné zkušenosti,ob­jednejte si na to profesionály a budete bez starostí.

Další odpovědi
cukrar

použijete zakrývvací pásky a válečkem nanesete barvu. Pokud Vám barva zatekla, špatně jste zvolil(a) hustotu barvy.