Armanej60

Jak se dělá videorecenze

Dobrý den

Rád se víbám na herní pořady např. Game Page. A zajímalo by mě jak dělají takové recenze. Taky bych si chtěl nějakou udělat no ale nevim jak, tak mohli byste mi říct co k tomu potřebuju no prostě všechno o tom mi řekněte prosím

Odpovědi
anonym

Samozřejmě to nejdůležitější co potřebuješ je výřečnost, schopnost objektivně posoudit produkt a názorně demonstrovat jeho silné a slabé stránky.

A pak už jen kameru nebo dobrý fotoaparát schopný nahrávat video v dostatečné kvalitě.

Videorecenzi pošli na youtube a můžeš sledovat první ohlasy.