ShyDoe

Jak se dělá tento efekt, že je ten obrázek prolínán obrázkem stromů ?

http://images6­.fanpop.com/i­mage/photos/34000000­/Daenerys-Targaryen-daenerys-targaryen-34026141-490-600.jpg
Viděla jsem to už na mnoha obrázcích, které byl takto uprveny, jenže nevím, jak se to dělá, nebo s to dá upravit na netu třeba v picmonkey.com atd.. a jestli jo, tak kde ?? Děkuji :)

Odpovědi
Anuket

Svého času, kdy mě to ještě bavilo, tak jsem používala ryze Photo Filtre, normálně program na stáhnutí. Vložila jsem obrázek, na něj vložila druhý a snížila průsvitnost zhruba na 10 – 20 % podle potřeby. Samozřejmě s konečným výsledkem je třeba si více pohrát. 😉

mrNikelou

Photoshop: vlož si oba obrázky a potom zkošej měnit typ prolínání a průsvitnost :)

Emefej

Dá se to udělat v každém slušném grafickém editoru např. pomocí skládání vrstev.