JájsemRaibek

Jak se dělá průzkum v intimnějších věcech?

Třeba jak často provádí páry soulož, jaká je doba trvání, velikost přirození a podobné otázky?
Jasně, odpovím, že 2× týdně, ale je to pravda? Co když chci být lepší a odpovím, že každý druhý den, 3× za noc. Nebo naopak napíšu jednou za 14 dní.
Co se týče velikosti, těžko bude někdo chodit kontrolovat s metrem odpovědi :D
A co se týče doby trvání, tak dle mého názoru pokud by to bylo prováděno pod kontrolou, tak je to ovlivněno. Jako nedokážu si představit někoho se stopkama, jak stojí u postele a měří :D

Nejlepší odpověď
gecco

Jdou dvě kamarádky na dostihy. Když už jsou tam, tak si řeknou, že si vsadí. Ale na kterýho koně?
První říká té druhé: “Kolikátky máš prsa?”
“Trojky. A ty?”
“Já čtyřky. Tři a čtyři je sedm, tak vsadíme na sedmičku.”
Kůň s číslem sedm vyhraje, ženský berou balík, uspořádají oslavu a jejich chlapi se na ní domluví, že příští týden půjdou vsadit taky. Když to dokázaly ženské, tak pro chlapy je to malina.
Když jsou na dostizích, tak se rozhodnou zvolit stejnou taktiku jako ženy.
První říká: “Kolikrát za noc se uděláš?”
“Já pětkrát. A ty?”
“Já šestkrát. To je dohromady jedenáct, vsadíme na jedenáctku.”
Vyhrál kůň s číslem dvě a ten jeden říká druhému: “No vidíš, ty hňupe, kdyby jsme nekecali, tak jsme ten balík brali taky!”
___
Ale jak píše Kepler – pokud jsi ochoten odpovědět na takový dotazník, v anonymních odpovědích nemáš důvod kecat…
😉

Další odpovědi
Muso

Velikost přirození se určuje podle prodaných velikostí kondomů. Ostatní je spíše o důvěře v pravdivé údaje.

Kepler

Určitě nechodí po domácnostech tazatel se stopkama a svinovací metrem 🙂.
Takové průzkumy se dějí výhradně anonymně. Do značné míry jsou založeny na odhadu (čas). Když je to anonymní, dotazovaný nemá důvod vymýšlet si.

bolak

Já myslím že co se týče tý velikosti přirození, asi stejně jako jakejkoliv jinej lékařskej výzkum. Jedni dostanou zaplaceno předem domluvenou částku, jiným stačí že ukážou ptáka sestře.

zjentek

A k čemu je ten průzkum dobrej? Stejně, když dají chlapovi 100žen jako „řezivo“, tak von je pořeže, no, odhaduji tak do měsíce všechny. Pak mu vrátěj manželku a jemu vezme dalších 8měsíců, než ji 100× řízne.
A to samý s tím celkovým časem- u tý stovky bab bude celkovej ČISTEJ čas ořezu cca 5hodin, zatímco v tom druhým případě, tam můžeš řezat i měsíc z těch osmi, takže, komu jsou k čemu takový statistiky dobrý?
A k těm rozměrům? Tam je to taky komukoliv naprosto k ničemu, protože z uvedenýho bude stejně nejmíň „hekat“ ta manželka, rozměr nerozměr, napříč rozměrama. A k čemu pak rozměr, když neheká, žejo…