Jak se dela promo akce?

Zajima mne vse od A do Z. Mam na mysli sportovni, kulturni a charitativni akce.
Dekuji.

Odpovědi
Zlatomuska

Nazdárek, tak je predevsím důlezité: a) uddělat průzkum trhu, ujasnit si, jakou promoakci a v jakém odvětví udělat- to obnásí vybrat aktuální téma. b) kde promoakci udělat – jestli v restauraci bez zbytecných nákladů – tedy jen za to, že si tam kazdý něco dá, nebo u někoho doma – sehnat nějaký minimální pocet lidi se zájmem o daný produkt, který nabízíte. c) rádně se pripravit- o cem budete mluvit, není na skodu trochu zavtipkovat. Hlavně nesmíte být nervozní, nepůsobí to věrohodně. Prednes musí zaujmout, nikoli nudit. d) dodrzet pravidlo Něco za něco a Vzdy neco navíc. Takze, kdyz si někdo něco objedná, pridáte navrch treba nějaký bonus, reklamní predmět,cokoli. V ideálním prípadě si kazdý ucastník akce něco odnásí – katalog, kontakt!!! Nějaký reklamní leták, cokoli. Stací?;o)