Tic tac

Jak se dělá most z vrchu?? (GYMNASTIKA)

Na Youtube jsem zhlédla několik videí, ale žádné mi nepomohlo.

Nejlepší odpověď
nenene100

Ruce nad hlavu a pomalu se ohneš, pro začátek je dobré, aby tě někdo v pase držel.

Další odpovědi
kapka

Jako dite jsem most ze stoje umela udelat. Naucila jsem se ho tak, ze jsem si stoupla zady ke zdi, trosku dal od zdi, dala ruce nad hlavu a za sebe dlanemi na tu zed a ruckovala dolu. Clovek neudela asi most hned, musi to delat hodnekrat za den po nejakou dobu. Kdyz zvlada most s oporou o zed, muze ho zkusit bez opory. Dobre se dela ze zacatku bud tak, ze ve finale nohy jsou na zemi a ruce treba na posteli, proste nemusi se az dolu na zem rukama. Venku to jde trenovat ve strani. Nevim, co bylo v tech videich, takhle jsem se to sama naucila ja. Nikdo me u toho ani nepridrzoval, to nevim, koho bych porad shanela. :)

Alesh

mosty se spíš dělaji přes řeky, potoky nebo údolí, z vrchu jsem ho ještě neviděl 🙂

briketka10

Jak se naučit most ze stoje(z vrchu)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5QerKXoL7fQ