alenad

jak se dávat na filmy a série na Showtime ?

dnes ve 21hod jede 7×01 Are You…? z Dextra jen na Showtime , ale já nevím jak na to ,
poradíte ,? Prosíííím

Nejlepší odpověď
RedC22

Díly Dextra jsou typicky k dispozici se zpožděním pár hodin u nás na serverech jako je Uloz.to, CZshare.com apod. Spíš se čeká na český titulky. Při troše štěstí budou hotový zítra večer.

Další odpovědi
Pilot486

Showtime kanaly jsou placene a vysilany na uzemi USA.
Budem muset pockat az se k nam Dexter dostane jinou cestou =]

bolak

Určitě to nějak jde, předloni sem koukal na atdhe na losty, vopakovali tam poslední díl pořád dokola, dneska už to tam nenajdeš. Ale stačí když si seženeš někoho zpoza louže kdo má TV kartu a chytá showtime a poždádáš ho o sdílení streamu. Oni jsou i weby, kde lidi normálně sdílej co chytaj a posílaj dál, ale většinou je to pod heslem.

Halt si budeš muset počkat než to k nám doputuje, ale ty dva dny to snad vydržíš ne? ;)