jarda.stavac

Jak se dává koncovka (pin) na dratek iso konektoru?

Odpovědi
dubraro

Nalisuje se speciálními kleštěmi.

mosoj

https://www.con­rad.cz/iso-konektor-adapter.c0300034

Škoda

Jak připojit 1 mm lankové vodiče? Nebo správné složení konektorů A B? Pokud to je systém nerozebiratelný, takže se tam nic nepájí, tak vložený vodič drží pružné kontakty jako u instalačních rychlosvorek. To znamená pokud je drát měkký, tak pocínovat s pomocí kalafuny a strčit do konektoru. Zkusmo vyzkoušet třeba silnější jehlou, zastrčit by měla jít zlehka, ale vytáhnout už hůř.
Nevěřím, že by bylo nutné rozebírat celou elektriku v autě kvůli výměně ISO konektoru.