bolak

Jak se dali dohromady Kaiser s Lábusem?

Nejlepší odpověď
marci1

„S Oldou jsme se seznámili ještě na divadelní fakultě v Praze. On byl sice v jiném ročníku, protože je mladší než já, ale zjistili jsme, že vyznáváme podobný smysl pro humor a od té doby spolu rádi vymýšlíme různé projekty,“ dodává herec s tím, že jejich společné přátelství panuje i na dálku už více než pětadvacet let". (zdroj je z r. 2002) 🙂

http://revue.id­nes.cz/jiri-labus-tvrdi-ze-byl-vzdycky-previt-dyr-/lidicky.aspx?c=A020121­_122158_lidic­ky_dip

Další odpovědi
iceT

Jejich spolupráce započala v roce 1975 několika scénkami v pořadu Kabaret U dobré pohody.

víc jsem nenašla, wiki