TomDG

Jak se dají zpevnit vlasy?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda nejdou nějak zpevnit vlasy. Pro doplnění, jsem muž. Mám jemné, kratší vlasy a potřeboval bych je nějakým způosbem zpevnit. Na internetu jsem našel nějaké tužidla s fixací na vlasy. Vůbec se tady v těchto šamponech a podobných věcech nevyznám, tak jestli by mi někdo nedal nějaký tip. PS: Zkoušel jsem lak, ale nevyhovoval mi :) Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Jdi do drogerie a řekni, že chceš zpevňující gel pro jemné vlasy, zdůrazni, že je to pro jemné vlasy, až si umyješ vlasy, cvrkni si tak jakoby půl vlašskýho oříšku na prsty a zajeď si tím do vlasů, jakoby se prsty češ. Gel, ani nijaký lak nejdou rozčesat, budeš to mít takový jako slepený, výhoda je, že když jsi někde mimo domov, tojdeš si na toaletu a stačí si trochu namočit vlasy a vytvarovat nanovo, ale krátké vlasy by s tím množstvím od rána měly držet tvar celý den

Další odpovědi
Adula.57

Zkus ten gel, jak píše Samba. Také docela pomáhá oplachovat si je studenou vodou. Účinek nebude ihned, ale po týdnu nebo dvou to poznáš.