anita49

Jak se dají vložit 2/více fotek vedle sebe/pod sebe, aby to ve výsledku šlo vyvolat jako 1 foto.Mám stahnuty photofilter

Odpovědi
mosoj

Bude lepší když to upřesníš. něco jako vyvolání se dělá s formátem RAW a to jde jenom s jednou fotografií, kterou ovšem potom převedeš do jpg.

S jpg se nic takového nedělá. Do formátu nasázíš fotografií kolik chceš.
V každém programu se to dělá trochu jinak. V nejhorším příkazem „vložit fotografii“.
Snad ti nějaký uživatel Fotofiltru odpoví.

Sůwa

Všechny fotky si uložíš na plochu na PhotoFiltre a přizpůsobíš jejich velikost. Pak si otevřeš Soubor ⇒ nový a otevře se ti prázdné plátno. Abys to viděla přehledně, srovnáš přes Okna ⇒ uspořádat vedle sebe. Velikost prázdného plátna vypočítáš, aby se tam všechny fotky vešly a pak potupně vkládáš ⇒ klik na fotku + kopírovat – klik na prázdné plátno + vložit. Dají se před definitivním uložením posunovat + Enter. Když vyjde kolem fotek zbytek plátna, tak ještě oříznout obrázek. Nakonec Uložit jako…

Doplňuji:
Nevkládáš „potupně“, ale postupně 🙂.

anonym

http://www.pi­zap.com/