Lukas27

Jak se dají pročistit plíce?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Pročistit se dají, když nebudeš kouřit, pokud nekouříš, les je oázou čerstvého vzduchu.

Další odpovědi
DoTazatel

Saunou.
Mořským, venkovským či horským pobytem – kvůli prostředí – čistému nebo slanému vzduchu.

Detoxikací, očistou – působí na celé tělo, očisťuje všechny orgány, vyplavuje nečistoty (toxiny) z těla. Založeno je to na dietě většinou, že piješ jen vodu z citronem (nejlépe ještě převařenou) a jíš jenom zeleninový vývar (max. ovoce a zeleninu – omytou a nejlépe domácí). Kromě vody možná čaje. Ale základ je převařená voda a vývary (těch můžeš snísnt kolik chceš). Mělo by to trvat alespoň 3 dny.

Jsou i určité koření a byliny, které podporují funkci plic.

Jsou i nějaké přípravky přímo na detoxikaci plic: https://www.le­karna.cz/deto­xikace-plic/

Dechovými cvičeními. (Stačí zadat do goole, detox/očista plic, dechová cvičení na plíce atd).

Prevencí je: nekouřit, zdravě jíst, cvičit, plavat, pravidelně chodit ven na čerstvý vzduch – hlavně do lesa, pak třeba čistička vzduchu v místnosti.

marci1

Pobytem v lese, u moře, v solné jeskyni. 🙂

Meggie2

Nekouřit, pít dostatek vody, sportovat (např. Běhat nebo plavat), prostě se potit, chodit do bylinkové sauny nebo vodní páry, snažit se chodit do přírody na čerstvý vzduch. Po nějaké době, co člověk přestane kouřit začne tělo vylučovat hnědé hleny, to je známka toho, že tělo svoje plíce čistí.