Kepler

Jak se dají připravit vafle?

Koupil jsem už hotové. Dají se připravit i v toustovači? A co k tomu?

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/oplat­ky-vaje%C4%8Dn%C3%A9-vafle-pe%C4%8Divo-dezert-2040278/

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle toho, co mám zrovna doma, obvykle střídám
čerstvé ovoce nebo kompot, na to šlehačku.
Když mne zvlášť honí mlsná, popráším instantním kakaem nebo skořicí.

Další odpovědi
zjentek

A co takhle tousty ve vaflovači, heh? To bys nedal? Nevymýšlej békoviny a na vafle NORMÁLNĚ javorovej sirup!

Edison

Těsto je řídké – tekuté, v toustovači… některé mají výměnné plotny, takže ano.

nyjono

Z toustovače těsto pravděpodobně vyteče.