sowa

Jak se dá zrušit ukončení prac. poměru dohodou?Zrušení ze strany zaměstnance.

Nejlepší odpověď
baghira

Zase jen dohodou (kterou však zaměstnavatel nemusí přijmout, zvlášť pokud si už našel za tebe lepší náhradu).

Další odpovědi
Drap

Dohoda je vždy dohoda dvou stran, takže záleží pouze na vzájemné dohodě

Ponytail

Buď ukončíte pracovní poměr dohodou k datu, na kterém se se zaměstnavatelem dohodnete. Pokud zaměstnavatel na dohodu nepřistoupí, podáte výpověď s klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtou.

anonym

To Baghira:??????
Proč by se zaměstnavatel bránil, když už si našel lepší náhradu???????