hoven 1069

Jak se dá zlepšit vtipnost?

Jsem průměrně vtipný, ale tichý člověk, tak se ptám, jak být více vtipný. Kromě čtení si vtipů existuje i jiná varianta. Nechci být vtipnější proto, že si myslím, že nejsem, ba naopak. Ale čím víc srandy, tím líp, ne?

Nejlepší odpověď
Kepler

Obávám se, že recept na to není. Kdo se nenajedl vtipné kaše, těžko to v sobě vypěstuje. Pozor – být vtipný za každou cenu může vyznívat křečovitě až trapně. Každý ale má nějakou tu zásobičku, takže nezbývá než čekat až tě ta vtipná můza spontánně políbí.

Další odpovědi
Drap

Vtipnost můžeš zlepšit pouze tím, že budeš vtipnější. Neni znám žádný spolehlivě fungující způsob jak to nacvičit.

zjentek

Chovej se jako třeba já a tohle ti musí stačit. Viz historii. Nehledej zázraky, kde pro okolnosti být nemohou.

Dochy

Cizí vtipy Ti nepomůžou. Já to vím, já už to zkoušel 😉