KharDemon

Jak se dá zjistit proč se mi tohle děje s pc..??

Dobrý den, minulý týden jsem si v klidu hrál wowko a z ničeho nic se mi zasekl pc vypnul se resp. normálně běžel ale měl jsem černou obrazovku a na nic nereagoval. Abych tak řekl pc jsem vypnul vyčistil a po zhruba desátém zapnutí se mi rozjel tzn. normálně se mi spustil systém atd. Prvních asi devět pokusů probíhalo asi tak že jsem zapnul pc nenaskočil ani systém vůbec nic. Dneska se mi to stalo znovu a nevím čím to může být poradil by mi někdo prosím..??

Odpovědi
huxa

neuvádíš, který systém používáš.
něco takovéhoto se dělo s mým notebookem, když byl ještě mladý, vždy stačilo ho jen obnovit pomocí bodu obnovení