mosoj

Jak se dá zamknout otázka ?

Vidím zde zamknutou otázku. Tlačítko pro zamknutí nevidím a nominována také nebyla.

Nejlepší odpověď
kropitko

no já ji zamkla tím, že jsem nominovala nejlepší odpověď, tedy si to apoň myslím,, DD

Další odpovědi
anonym

Nominací.
Doplňuji:
Mosoji, počet nominací tam nabíhá od ostatních, ne od toho, kdo otázku položil.
Když jsi ty tazatel, a klikneš na nominaci, tak tím otázku uzamkneš a neobjeví se žádné číslo u nominace.

mosoj

Dobře, kdy se ale přičte těch pět bodů. V nápovědě je že až se otázka zamkne. Ona je však zamknutá hned od nominace.
Navíc se u nominované odpovědi dříve objevoval po straně zelený palec.

Také jsem pár odpovědí nominoval a zůstalo tam že je odpověď nominovaná, nikoliv že je zamknutá. Dnes vidím „zamknutá“. Nebo těch pět bodů již neplatí?

Faktem je že v noci se na Odpovědích něco upravovalo. Nějakou doby nešly.
Dnes už njě to jedou také pomalu.

mosoj

A to psaní je ještě horší !!!!!

Píši rychleji než je schopný kurzor reagovat a opravy nelze dělat !!