pan X

Jak se dá vychovat Vrabec domácí v zajetí?

Našli jsme mládě Vrabce domácího a chtěl bych se zeptat jak se máme o něj správně starat.

Nejlepší odpověď
beer

Chovat se dá, známý měl kdysi albína vrabce domácího ve velké kleci a snažil se o křížení tuším s kanárem, krmil ho stejně jako ostatní chovance. Jak to dopadlo, nevím ))
Nebude ale rozumější vrátit jej na místo nálezu? Rodiče si jej najdou…

Další odpovědi
Drap

Neni to nijak snadné, záleží jak je starý. Můsí mít dostatek prostoru, vodu a vhodné krmení. Např Jáhly, na drobno sekané vařené vejce, mák, strouhánku,vhodný je i drobný hmyz........ z žádným krmením to nepřehnat, všeho trošičku a více druhů.

Nikdonevívše

myslím si, že to nejde,jedte k veterináři

bolak

A nechtěl bys radši holuba na střeše? Protože René Maleček tomu moc velkou šanci nedává > http://ziva.av­cr.cz/1960-6/proc-hyne-nas-vrabec-v-zajeti.html , i když je to 50 let starej článek, tak možná že teď už jsou na to metódy…

čelsi

nijak