Lukas27

Jak se dají v paneláku zakrýt staré trubky od topení?

Odpovědi
led

Ak ich nepotrebujete k priamemu vykurovaniu, tak urobte okolo nich napriklad latkové obloženie, ale v bezpečnej vzdialenosti od trubiek. Tým ich vizuálne oddelíte od priestoru.

Drap

Pokud jsou staré, nepoužívané, tak uříznout. Možností na zakrytí je spousta, dřevěný obklad, zabudování třeba do skříně, sádrokarton, přizdění atd.

elkon

Záleží v jakém místě to je. Vždy to lze zamaskovat.

Midoc

Natřít trubky na stejnou barvu jako má stěna za nimi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Drap, nerezala by som tie trubky, nevieme, čo je v nich. Čo keď sú to tranzitné kanály pre UFO a aliendrona? V panelákoch hlavne tých starších, by ste mohli nechtiac poškodiť systém odpočúvania vášho bytu, alebo iného bytu. 🙂 z čias minulých, alebo čias súčasných. (viď nahrávka Gorila na Slovensku)