Elile

Jak se dá smazat..

..otázka zde na odpovědích?? Prosím poradte..

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nejsi stříbrná či zlatá,tak ji osobně nesmažeš,ale pokud někoho z těch,co to privilegium mají,poprosíš,učiní tak za tebe,ale na mne nespoléhej.
Doplňuji:
… a nebo se obrať na admina.

Další odpovědi
hanulka11

můžeš požádat o smazání kohokoliv zlatého stříbrného a nebo přímo admina

led

Môžte aj nepriamo:
kliknutím na „Nahlásit závadnou otázku“ a dúfať, že to admin vymaže (alebo to nechá tak). To už záleží na ňom.
Až budete strieborná alebo zlatá môžte priamo odstrániť.
PS.
Z toho vyplýva pred odoslaním prečítať radšej 2× a až potom odoslať.