Avatar uživatele
vojtan7

Jak se dá přeinstalovat Windows u Notebooku ?

Potřebuji si přeinstalovat WIN na notebooku Dell Latitude D430, Mám WIN 7 Instalačku avšak nemám Drivery k Noťasu. nebude problém když všechno naformátuju a instnu tam čistej WIN 7 ? + s tim že pak na netu zkusim sehnat Drivery ? Dělám to poprvé a nerab bych něco zmrvil ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3688 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ovladače si klidně stáhni nezávislena instalaci z webu výrobce – http://search­.euro.dell.com/re­sults.aspx?c=cz&l=cs­&s=gen&cat=sup&k=De­ll+Latitude+D430&rpp=­20&p=1&rf=all&nk=f&sor­t=K&ira=False&~srd=Fal­se&ipsys=False&ad­vsrch=False&spc=la­titude-d430 .
Předemsi zazálohuj data – a zmrvit, v zásadě, nic moc nemůžeš – kdyžtak prostě uděláš instalaci znova.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Můžeš si také zkusit sehnat drivery už před instalací.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Doplnim mowlu, na Dellu jde hledat podle service tagu ovladace pro konkretni pocitac. A Dell dodava modre servisni CD/DVD s ovladaci. Staci vlozit, spustit, vybirat.
Navic, vetsinu ovladacu najdou Windows automaticky, kdyz povolis hledani na webu Windows Update.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Neměl by to být problém. Také jsem si takto přeinstaloval noťas Lenovo. Jednak jsem jej měl už dost zaneřáděný OS a jednak jsem chtěl přejít z půdních 64bitů na 32bitovou verzi Win7. Sehnal jsem OEM verzi na netu, nainstaloval a zaregistroval svým původním instalačním číslem. Pravda, chvilku trvalo než jsem vybral a nainstaloval všechny potřebné ovladače a neinstaloval zbytečné, které nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet