Avatar uživatele
panxnotdead

Jak se dá poslat kolo do Nigérie?

Jaká je přibližná cena + jaký papíry k tomu musím mít? Je to kolo o váze přibližne 17kg
Doplňuji:
Ne, nenaletěl jsem. Vím, že je to podvod, ale i tak by mě zajímalo, jestli by to šlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3442 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Je to podvod. Nic neposílat,
nedávat číslo účtu ani jiné informace!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Kolo postav k popelnici, někdo se o něj jistě postará, to poslání bys měl mnohem dražší.
Propánajána – na tento trik je ještě něko schopen skočit?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zbynas

Mám mnohem starší kamarádku, než jsem já, která se mi kdysi ptala, jak poslet kotel do Ruska. Pamatujete si na ten mail? :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ty chceš někomu poslat kolo, někomu, koho neznáš a já si nemohu dovolit koupit ani to kolo, natož abych se zabýval problémem, jak ho poslat někomu do Nigerie, což nemusí být vůbec pravda, co se s kolem stane. Vzpomněl jsem si na pohádku Boženy Němcové Kdo je hloupější, kdy chalupník vyskakuje před zámkem, až se přijde knežna zeptat, co dělá. Řekne jí, že spadl z nebe a chce se tam dostat. Ta mu řekne, že tam má muže a chce vědět, jak se mu daří. Muž jí nedávno umřel. Chytrý chalupník jí řekl, že její muž sedí na peci a je mu zika a má hlad. Tak mu kněžna dá peníze, jídlo a šaty, aby to dovezl jejímu muži do nebe.
Takže takoví chalupníci existují i dnes a zřejmě si myslí, že myslíš jako daná kněžna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

panxnotdead >>> dobrý vtip:DDD

podívej, kolik jich naletělo…:DDD

před 3455 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek