panxnotdead

Jak se dá poslat kolo do Nigérie?

Jaká je přibližná cena + jaký papíry k tomu musím mít? Je to kolo o váze přibližne 17kg
Doplňuji:
Ne, nenaletěl jsem. Vím, že je to podvod, ale i tak by mě zajímalo, jestli by to šlo.

Nejlepší odpověď
ivzez

Je to podvod. Nic neposílat,
nedávat číslo účtu ani jiné informace!

Další odpovědi
gecco

Kolo postav k popelnici, někdo se o něj jistě postará, to poslání bys měl mnohem dražší.
Propánajána – na tento trik je ještě něko schopen skočit?

Zbynas

Mám mnohem starší kamarádku, než jsem já, která se mi kdysi ptala, jak poslet kotel do Ruska. Pamatujete si na ten mail? :)))

Kelt

Ty chceš někomu poslat kolo, někomu, koho neznáš a já si nemohu dovolit koupit ani to kolo, natož abych se zabýval problémem, jak ho poslat někomu do Nigerie, což nemusí být vůbec pravda, co se s kolem stane. Vzpomněl jsem si na pohádku Boženy Němcové Kdo je hloupější, kdy chalupník vyskakuje před zámkem, až se přijde knežna zeptat, co dělá. Řekne jí, že spadl z nebe a chce se tam dostat. Ta mu řekne, že tam má muže a chce vědět, jak se mu daří. Muž jí nedávno umřel. Chytrý chalupník jí řekl, že její muž sedí na peci a je mu zika a má hlad. Tak mu kněžna dá peníze, jídlo a šaty, aby to dovezl jejímu muži do nebe.
Takže takoví chalupníci existují i dnes a zřejmě si myslí, že myslíš jako daná kněžna.

Agneta

panxnotdead >>> dobrý vtip:DDD

podívej, kolik jich naletělo…:DDD