bobrik

Jak se dá posílit místní disk C: Dá se s místního disku G: kde mam třitřvrtě volné, přetáhnout na C:?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Pokud jsou C a G disky pouze virtuální na jednom disku,tak ano,pokud to jsou dvě hardwarové jednotky,tak bohužel NE.

Další odpovědi
anonym

Pokud se jedná o jeden fyzický disk, tak ano. K tomu slouží různé, většinou placené programy, jako např. PartitionMagic a jemu podobné. V každém případě před jakýmkoliv zásahem do struktury HDD důsledně doporučuji zálohu (image) disku. Takže asi nic pro laika!