Kepler

Jak se dá odstranit zapraná skvrna od rajčat?

Jde o bílé bavlněné tričko.

Nejlepší odpověď
zjentek

ZAPRANÁ skvrna od rajčat? Bělidlem?

https://www.wal­greens.com/sto­re/c/clorox-liquid-bleach-regular/ID=prod6­183989-product

Další odpovědi
marci1

Zkus žlučové mýdlo, Wanish nebo prací prášek Persil (na bílé prádlo). 🙂

hapiky

Já to řeším tím, že jej degraduji na pracovní. Nestojí to totiž vůbec nic!

aliendrone

Blbě. Zkusils už bělicí kaši? (cca 3–5% roztok H2O2+NaHCO3) Z OBOU stran nanést, (po předběžném hodinovém namočení v bělidle jako např. Vanish Oxy – viz návod), nechat působit a průběžně ručně prožmoulávat? Peroxid je vysoko na mém hitparádovém žebříčku, ale BACHA na vyšší koncentrace, to zrovna tobě nemusím vysvětlovat. ;) :D :D

Kdybys byl upřímný a ROVNOU napsal BLUTFLECKEN (místo těch rajčat), možná by se dalo poradit lépe. I v Práglu už vědí, že Vitalij Kličko našel svoji drahou v náruči nějakého neukojitelného chlíváka a zdejší osazenstvo si UMÍ dát 2 a 2 dohromady! ;) :D :D

Biblinka87

Multifunkčním agentem od Eurony.
https://www.fa­cebook.com/grou­ps/252467808205851/

mosoj

Vystřihnout.

Kepler

marci: v Persilu jsem to už právě vypral, sice color, ale světlé fleky zůstaly. Zkusím to žlučové mýdlo, nevzpomněl jsem na něj.