škubánek

jak se dá nejrychleji učit? děkuji :)

Nejlepší odpověď
matt

nejlepší je si to řikat a psát aspoň základní poznámky (třeba, když si napíšeš tahák, tak si to většinou zapamatuješ) :)

Další odpovědi
Drap

Každému vyhovuje něco jiného, někdo čte, několikrát po sobě, někdo přečte a přeříká nahlas vlastními slovy, někdo si dělá výpisky.

hawranek

to je těžké- buď se to můžeš naučit rychle, ale ne tolik dobře,nebo si nad to prostě sednout a učit se pomalu a do záhuby. Ale jak již tady padlo- každému vyhovuje jiný způsob učení. Je ale prokázáno, že nejvíc si člověk pamatuje z toho, co vysvětluje jiným lidem. Takže to chce vzít třeba kamarádku a navzájem si danou látku vysvětlovat. Já když se na něco učím tak to vykládám zvířatům, kytce, či přítelovi (ale ten jako jediný z možností má možnost utéct nebo neposlouchat)