Avatar uživatele
anonym

Jak se dá nazvat toto chování?

Nikdy jsem to dříve neregistroval, ale setkávám se s tím čím dál častěji, že lidé při použití něčeho, co patří normálně do lednice, vracejí do lednice i když je obsah prázdný. Například krabicové mléko, kde už je tak max. lžička, kečup, kde už nejde nic vymáčknout, hořčice, kde nejde nic vyškrábnout, másla ve vaničce z nichž si nenamažete ani mini rohlík apod. já osobně tohle rovnou vyhazuji do odpadkové koše. Pletou si snad lidé lednici z odpadkáčem, nebo je to z lenosti, nebo z čeho? Dělají to hlavně děti, děti mých známých, ale i dospělejší děti, možná že i dospělí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, redy, briketka10, marci1, anonym před 3038 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nazvat by se to dalo: lenost a pohodlnost. Dojí, vrátí do lednice a někdo to potom vyhodí do odpadků. ☹ Za mě rozhodně ne, dojíš, vyhodíš! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ono to vypadá na šetrnost, ale jak píšeš, stejně to vyhodí a jen to v lednici páchne! I já znám takové lidi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Setrvačnost, nedostatek úsudku, neochota přemýšlet…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

u dětí možná nepřemýšlivost, lenost nebo nevědomost co s obalem udělat
u dospělých totéž kromě nevědomosti a může to být i šetrnost, případně aby si znovu připoměli, že to chtějí koupit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

U dospělých to může být i pouhá roztržitost. Já jsem jednou do ledničky dala i telefon.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stereotypní setrvačnost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jó, to jsem zažila asi před dvaceti lety v rodině jednoho z mých kluků. On byl ze tří sourozenců a když si dali rohlík, chleba se salámem, tak vždy to poslední kolečko nechali v papíru a šup s tím zpátky do lednice. Rodiče to asi nedělali, to jsem nevypozorovala, ale kluci určitě. Dle mého to je lenost a pohodlnost, i když vracet se do lednice nebo hodit do smetí je asi stejné množství pohybu. Nebo to byla spíš schválnost a škodolibost vůči rodičům, nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Úplně prázdné obaly v lednici nenacházím. Ale plátek šunky, půl hltu mlíka, tři kolečka vysočiny, 2×2×3 cm sýra, to je u nás normální 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

tohle dělával fotr (prožitou válku si nejspíš bral k srdci)- nechal 2kolečka salámu, 2ml mléka, na dně limonády, gram škvarků… a důvod byl prostej, jednoduše- „Já to nesežral! Vždyť to tam je, dívejte! Ani jsem se toho netknul, tak já nevím kdo! Neserte mě!“
Takový chování klidně můžeš nazvat vy*hcanost ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

páchne ale méně než ve špajzu nebo v koši a pak se vyhodí naráz až toho víc, co je na tom divnýho ? to mám jezdit s každou plechovkou a krabicí vod mlíka výtahem 10 pater dolů ? to jsou problémy teda…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

  1. ak je to z neochoty vyhadzovať zvyšky, tak lenivosť
  2. ak je to krytie vyžierania chladničky (ako popísal zjentek) tak alibizmus
  3. ak to robia tí, ktorým nadávali/nadávajú, že veľa žerú tak je to zo strachu, z mindráku

4.alebo je to z neúspešného pokusu o diétu…akože, ved som to celé nezožral

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

gecco už zas nemám palečky, jak je to možný ? 😁

před 3038 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3038 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek