dankokat

jak se dá na Internetu vytvořit vlastní stránku?

Nejlepší odpověď
Beer4Real

pokud o tom vůbec nic nevíš, tak se raději první podívej na netu po nějakém návodu co tě navede správným směrem, protože vytvářet stránky se nenaučíš během hodiny :)

Další odpovědi
Michal Kole

  1. jedna možnost naučit se HTML+CSS+JS+P­HP+MySQL, zaregistrovat se frehosting a soubory nahrát přes FTP
  2. jít na server estranky.cz, webnode.cz, … zaregistruješ se a jen klikneš na "nový příspěvek a stránku píšeš v editoru jako ve Wordu a hned je stránka an serveru a hned je na webu čitelná pro celý svět.

Kdyby něco napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz