Michal Kole

Jak se dá kontrolovat dítě v autosedačce na zadním sedadle?

Logicky, zpětné zrcátko musí být nasměrované na okno a ne na dítě a logicky dítě je níž než okno a i přes pasažéry musí být vidět ven.

Nejlepší odpověď
briketka10

neřídím, ale jedno zrcátko je uvnitř auta, tak řidič má možnost se na dítě dozadu mrknout nebo ne ??
je to tak ??

Další odpovědi
hanulka11

Michale je vidět, že jsi nikdy neřídil –

venkovan

Rodič který nezvládá kontrolu dětí normálně, tak dítě i se sedačkou vkládá do vaničky s vodou. Pokud voda za jízdy jen šplouchá, je vše v pořádku. Pokud bublá, je problém.

Efchen

když řídíš klasické evropské auto,tak si dítě v sedačce dej do prava,abys ho neměl za sebou a tak na něj jednodužše vidíš. Dají se nainstalovat do auta i další zrdcátka (běžně k sehnání),aby se člověk nemusel otáčet,ale když sedačka není za řidičem,je to otázka pár vteřin.

honza19hk

předpokládám že řidič nejsi,jelikož auto má zrcátka nebo se na něj prostě podíváš,třeba když stojíš na křižovatce nebo podobně.

cukrar

jistě že to zodpovědní řidiči kontrolují..

Logicky, zpětné zrcátko musí být nasměrované na okno
kde jste vzal tuto logiku?