funky

Jak se dá jednoduše a levně změnit barva nábytku aby to vypadalo profesionálně?

Přestavuju „dětský“ pokoj na dospělácký a mám tu hodně druhů různě barevného nábytku, který nechci vyhazovat ale po inovaci pokoje už se sem hodit nebude. Dá se tedy nábytek nějak jednoduše barevně sjednotit?

Odpovědi
mosoj

Aby to vypadalo pěkně, tak těžko. Záleží z čeho ten nábytek je. Pokud je z lamina a má
hodně dvířek. Stačí investovat do nových dvířek ve stejném desénu. Já si je dělám sám.