sesednizkola

Jak se da dostat na dno lomu Mexiko u Velke Ameriky?

Chci se tam jit podivat, ale nevim jak se tam dostat? Jedna stola z Ameriky je, ale jsou tam dvere ke konci a neda se tam prolezt.

Odpovědi
JájsemRaibek

Pokud dobře pamatuji, je tam nejen zákaz zastavení, ale i zákaz vstupu a policajti se tam docela často motaj.

gecco

Legálně – bez svolení majitele (Lomy Mořina) – nijak (a netuším, kdy povolení bylo naposledy uděleno)…
😉
Neoficiálně – slanit – pokud to umíš a máš cajk (a nejsi sám), nejlíp z JZ…

anonym

Na dno jedině s potápěčkým neoprénem.