olda12

Jak se cvičí psy?

Jak cvičí psy k agresi? A nechápu proč moje otázka byla vymazána? To se nemůžu dozvědět?
Doplňuji:
Můžete se zase uklidnit,nehodlám takto cvičit psy.

Nejlepší odpověď
beer

K agresi se běžně psi necvičí, asi proto byla smazána.
Kdyby ses o smazání nezmínil, teď bych to udělal já.

Další odpovědi
Damiana

Psi k agresi může cvičit jen naprostý idiot. Obrať se na ně, ale mezi zdejšími odpovídajícími je nenajdeš.

lukas.zmizik

to je otazka stejna asi jako kdybys chtel navod na vyrobu granatu

Drap

Neni jasné co myslíš pod pojmem agrese. Pokud se u psa cvičí obrana osob, nebo majetku, případně zadržení pachatele, jsou na to vypracovány přesné postupy. Pokud však myslíš cvičit agresi , jako takovou, aby pes trhal a kousal vše co se pohne, tak to se necvičí, u některých jedinců, které mají podobné sklony se spíše cvičí odnaučení. Cvičit agresi pro zápasy a podobně, je nelegální a taky riskantní. Ta agrese se může otočit proti majiteli. Osobně mu to i přeji, protože zneužívat takto psa, může opravdu jen debil

hanulka11

zvířata se agresivní rodí, protože jinak by v přírodě nepřežili, ale je na nás lidech pokud chceme s nimi žít ,tak musím zvíře ochočit , zklidnit a naučit poslušnosti …jaký pán takový pes.....

nevím kde bys pochodil s agresivním psem …

mauzz

Stačí, když je páníček magor 😉

aramah

Předpokládám že se olda12 špatně vyjádřil.
Asi myslel to co mu odpověděl p.Drap
Jinak si to také neumím představit učit psa k agresi.

samicek333

Hloupá otázka, i když vím, jak se z normálních psů stávají agresivní psi, určitě vám to sem nenapíšu. Určitě ne cvičením. Nejde mi tak o to, že by byl pes pak agresivní, ale spíše o způsob, jakým se agresivním stává.

:(