Avatar uživatele
olda12

Jak se cvičí psy?

Jak cvičí psy k agresi? A nechápu proč moje otázka byla vymazána? To se nemůžu dozvědět?
Doplňuji:
Můžete se zase uklidnit,nehodlám takto cvičit psy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

K agresi se běžně psi necvičí, asi proto byla smazána.
Kdyby ses o smazání nezmínil, teď bych to udělal já.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Psi k agresi může cvičit jen naprostý idiot. Obrať se na ně, ale mezi zdejšími odpovídajícími je nenajdeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

to je otazka stejna asi jako kdybys chtel navod na vyrobu granatu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neni jasné co myslíš pod pojmem agrese. Pokud se u psa cvičí obrana osob, nebo majetku, případně zadržení pachatele, jsou na to vypracovány přesné postupy. Pokud však myslíš cvičit agresi , jako takovou, aby pes trhal a kousal vše co se pohne, tak to se necvičí, u některých jedinců, které mají podobné sklony se spíše cvičí odnaučení. Cvičit agresi pro zápasy a podobně, je nelegální a taky riskantní. Ta agrese se může otočit proti majiteli. Osobně mu to i přeji, protože zneužívat takto psa, může opravdu jen debil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zvířata se agresivní rodí, protože jinak by v přírodě nepřežili, ale je na nás lidech pokud chceme s nimi žít ,tak musím zvíře ochočit , zklidnit a naučit poslušnosti …jaký pán takový pes.....

nevím kde bys pochodil s agresivním psem …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mauzz

Stačí, když je páníček magor 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Předpokládám že se olda12 špatně vyjádřil.
Asi myslel to co mu odpověděl p.Drap
Jinak si to také neumím představit učit psa k agresi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Hloupá otázka, i když vím, jak se z normálních psů stávají agresivní psi, určitě vám to sem nenapíšu. Určitě ne cvičením. Nejde mi tak o to, že by byl pes pak agresivní, ale spíše o způsob, jakým se agresivním stává.

:(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek