veronika_o

Jak se čte příjmení zpěvačky Avril Lavigne?

Nejsem si jistá jak se to čte a potřebuji to na referát do školy… :D Děkuju moc :)

Nejlepší odpověď
gecco

„ləˈviː.n“
😉

Další odpovědi
ivosek2

Evril Leving :D stačí použít google překladač :D

Zbynas

Když to napíšu stupidně po česku tak „evril la(e)viň“. (něco mezi „a“ a „e“, zkus si to :), měkké i v „laviň“ číst trošičku dlouzeji)
Doplňuji:
RyuzakiKate: no, já bych napsal spíš ""ləvýň" než „ləvíň“, víš, co tím myslím? :)

RyuzakiKate

Pokud se budeš inspirovat uživatelem ivosek2, asi sklidíš docela posměch… Stačí si pustit nějakej rozhovor a odposlouchat si, jak její jméno čtou ostatní, ne? Kdybych to taky měla napsat „stupidně po česku“, tak v „Avril“ čti „A“ jako něco mezi „a“ a „e“ a příjmení [lavíň], kde to „a“ jakoby „upozadíš“.

talka

To RyuzakiKate: ivosek2 má přece naprostou pravdu – je tam i možnost poslechu výslovnosti!!!

anonym

Avril Lagvin (jí říkám)
Doplňuji:
„vero najka“

Pepa25

http://cs.for­vo.com/word/a­vril_lavigne/

dnb

Ryuzakikate >>> :D :D :D :D – Lavíň :D :D Řežu se, až kašlu. Když tak L'vin, nevím jak by Angličan pochopil to ň. :D Určitě se všichni budou inspirovat tvým „lavíň“ :D :D

Pepa25

Ryuzakikate to vyslovila francouzsky … Původem je to francouzské jméno, takže by to za takový hřích nepovažoval … Rozhodně to není důvod pro 9 smajlíků 😉