misus

jak se čte Cincinnati,? díky

Nejlepší odpověď
MacChill

[sinsinety]

Další odpovědi
quentos

ještě poznámka k MacChillově správné odpovědi – jeho odpověď se týká spisovné britské výslovnosti. Jelikož však Cincinnati najdete v Americe, podléhá americké „flákané“ výslovnosti, která v nepřízvučných slabikách vyslovuje „t“ jako „d“, tedy nakonec z toho vyleze „[sinsinedy]“

bolak

http://cs.for­vo.com/word/cin­cinnati/
Doplňuji:
sin.si.nédýý

(ale my co jezdíme v micibuši to vylsovujem přesně tak jak se to píše (s důrazem na céčkách a dvojitý enko projistotu ještě jednou zdvojíme „NNNN“))