dkk

Jak se co nejrychleji zbavit cucfleku?

Ahoj, potřeboval bych zjistit jak se co nejrychleji zbavit cucfleku na krku. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Cucflek je vlastně podlitina a na tu je dobrá mast Heparoid, k dostání v lékárně bez receptu.

Další odpovědi
venkovan

Pudr a nebo rolák, pokud se jedná o krk.

Terryle

Jak se zbavit, nevím, ale dá se vymluvit, že to není cucflek. Hrávala jsem florbal jako brankářka a nejednou jsem koupila takovou štiplavku do nekrytýho krku, že to fakt vypadalo jako cucáky. Takže omluvně vysvětlit, že sis byl zapinkat s kamarádama a dostals bolavou ránu :o)

ReHu

Pokud nejde přikrýt oblečením, korektorem + make-up + pudr. ta tvá ti vybere odstín a poradí 🙂.

Aqualung

párkrát to přejed citronovou kůrou,jde to až do úplného zmizení,ale opatrně.kůrou venkovní ne bílím vnitřkem.