Jak se co nejlepe soustredit?

Nemuzu se poradne soustredit, kdyz se neco ucim a mam i spatnou kratkodobou pamet. Nektere vety musim obcas cist opakovane.

Co delat abych to nejvice zlepsil??

Dekuji

Odpovědi
kenyrts

Jak se učit, přitom se soustředit a něco se naučit?
Znáte to? Zkouška se neodvratně blíží, vy skoro nic neumíte a víte, že se stejně nic nenaučíte? Ruší vás spolubydlící, otravuje vám život soused nebo jste jen ve stresu z něčeho úplně jiného?
pár dalších triků viz link:

Zdroj: http://www.ga­te2biotech.cz/jak-se-ucit-pritom-se-soustredit-a-neco-se/

hem

Mě často pomohly mnemochmaticke pomůcky. Hledám rýmy, spojuji první písmena vět a hledám v učení zábavu. Určitě se vyplatí vyhledat klidné misto… Může pomoci i mp3jka s klidnou hudbou.