Mr. Marek

Jak se co nejlépe dopravit na Aljašku?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejrychleji a nejpohodlněji letecky. V Anchorage je letiště.

Další odpovědi
aliendrone

Definuj „co nejlépe“. Pro někoho to může být pěškobusem, aby poznával lidi a „nasával ducha krajiny“, já bych jedině letěl letadlem (není to tak velká díra po granátu, jak se na první pohled může zdát). Pokud vyrazíš hned (letadelm), tak v Anchorage můžeš vidět takové to bílé, co v době kamenné (tedy před počítači) padávalo v zimě z oblohy… ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.