Jak se člověk stane členem sekty bojových umění? (Kde se dnes vůbec dají najít?)

Mám na mysli takové ty slaměné paláce, kde nikdo nic nevlastní, většina času je věnována meditacím a práci pro ostatní… (rozhodně nemyslím sektu jako u nás – co z lidí tahá peníze atp.) A člověka bych specifikoval na cizince – Evropana.
Doplňuji:
Kde píši o učení se bojovému umění? (píši o způsobu života)

Odpovědi
Beer4Real

Člověk si zajde do klubu bojových umění kde ho to naučí i bez sekty.
Doplňuji:
Tak vynechej v otázce spojení „Bojové umění“ když to s tím nemá vůbec nic společného.
Snažíš se uchvátit místní členy svými pestrými otázkami na téma o kterých vůbec nic nevíš, jen proto aby si byl jiný, nevšední a očekáváš zájem. Těsně vedle.
Čím víc otázek od tebe čtu, tím víc se mi zdají nesmyslnější.

arygnoc

obídem slová >sekta< a >bojové umenia<.

pokiaľ chcete meditovať, nepotrebujete sektu, ani bojové umenia.
potrebujete učiteľa a vôľu.

meditačným technikám sa venujú väčšinou nekresťanské vyznania – buddhizmus, šintoizmus a iné ázijské vyznania (prieči sa mi slovo náboženstvo, lebo sa nejedná o náboženstvá v profanovanom slova zmysle – ako ich chápeme v európe).

:-Q

ponovotny

  • si koupiš lístek do nějakého multikina na film kde je nějaká sekta bojových umění která se ti líbí
  • počkáš na nějako scénu kde bude šéf té sekty
  • rozběhneš se proti plátnu, dáš ruce za záda a těsně před plátnem skočíš (důležíté je nezavírat oči)
  • je dobré být oblečený do něčeho v čem tam budeš moct trénovat a nezapomenout na kartáček a pastu na zuby