Avatar uživatele
anonym

Jak se člověk stane členem sekty bojových umění? (Kde se dnes vůbec dají najít?)

Mám na mysli takové ty slaměné paláce, kde nikdo nic nevlastní, většina času je věnována meditacím a práci pro ostatní… (rozhodně nemyslím sektu jako u nás – co z lidí tahá peníze atp.) A člověka bych specifikoval na cizince – Evropana.
Doplňuji:
Kde píši o učení se bojovému umění? (píši o způsobu života)

Zajímavá 0 před 3538 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Beer4Real

Člověk si zajde do klubu bojových umění kde ho to naučí i bez sekty.
Doplňuji:
Tak vynechej v otázce spojení „Bojové umění“ když to s tím nemá vůbec nic společného.
Snažíš se uchvátit místní členy svými pestrými otázkami na téma o kterých vůbec nic nevíš, jen proto aby si byl jiný, nevšední a očekáváš zájem. Těsně vedle.
Čím víc otázek od tebe čtu, tím víc se mi zdají nesmyslnější.

Upravil/a: Beer4Real

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

obídem slová >sekta< a >bojové umenia<.

pokiaľ chcete meditovať, nepotrebujete sektu, ani bojové umenia.
potrebujete učiteľa a vôľu.

meditačným technikám sa venujú väčšinou nekresťanské vyznania – buddhizmus, šintoizmus a iné ázijské vyznania (prieči sa mi slovo náboženstvo, lebo sa nejedná o náboženstvá v profanovanom slova zmysle – ako ich chápeme v európe).

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

  • si koupiš lístek do nějakého multikina na film kde je nějaká sekta bojových umění která se ti líbí
  • počkáš na nějako scénu kde bude šéf té sekty
  • rozběhneš se proti plátnu, dáš ruce za záda a těsně před plátnem skočíš (důležíté je nezavírat oči)
  • je dobré být oblečený do něčeho v čem tam budeš moct trénovat a nezapomenout na kartáček a pastu na zuby

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek