Weroniq

jak se člověk dostane k práci v oblasti marketingu?

je na to nezbytná nějaká vysoká škola? nevíte někdo jak to v praxi chodí?

Odpovědi
Drap

Záleží také k jaké práci přesně, ale nejsnadnější to je přes známé.

lexx

VŠ sice nezbytná není ale jinak velmi, velmi obtížně, stejně jak k profesi zametače chodníků či finančního ředitele – to je jedno. Jenom přes konexe, známé, doporučení vlivných osob a tak podobně. Náhodilý ucházeč z inzerátu beze šance na místo. Je to kruté ale je to tak.