BELA81

Jak se čistí plodová voda od moči?

Četla jsem několik článků o plodové vodě ale odpověď na tuto otázku jsem nenašla.

Nejlepší odpověď
Hlada

Nijak.
Nenarozené dítě není takové prase, aby si močilo do vody, ve které se koupe.

Další odpovědi
Kazatel

Plodovou vodu z části opětovně vypije miminko, mimo to se pravidelně doplňuje a obměňuje v průběhu těhotenství v těle matky.

Miminko pochopitelně již v bříšku močí, na této otázce je nádherně vidět, jak tu kde kdo může napsat nesmysl a ještě je okolím kladně ohodnocen.

Edison

A co se někoho zeptat? Třeba nějakého specialisty? Co třeba při nejbližší návštěvě svého lékaře?

Edison

To, co píše Hlada mě rozesmálo… pod si opravdu do plodové vody nemočí. Látky jsou vyplavovány pupeční šňůrou prostřednictvím mat­ky.