Avatar uživatele
tony2412

Jak se chránit v restauraci před covidem?

V restauraci se mají používat roušky, pouze při pití a při jídle ji lze sundat, a co půlitry s pivem? Jestliže dostanu pivo v půlitru, z kterého pil před tím někdo nakažený, tak se infikuji také! A jeden nakažený vlastně může nakazit všechny přítomné, i když bude používat roušku a ostatní rovněž. Vir přeci nezlikviduje vypláchnutí půlitru studenou vodou, nebo ano?// Aby bylo jasno, já na pivo chodím v pohodě, ale jen mě napadlo po těch zpřísňujících opatřeníc,h zda to není zbytečné, když pít pivo je dovoleno z erárních půlitrů, to by ty roušky fakt ztrácely smysl! Ale budiž, když se prý vir smyje i studenou vodou… No zítra opět vyrážím jako každý týden!

Zajímavá 0 před 1301 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Dejte si pivo v láhvi, vezměte si s sebou ešus, talíř a příbor.
Nediskutujte při jídle, „jíme bez povídání“ :D
Objednejte si jídlo do krabičky a odneste s sebou.
Uvařte si a zůstaňte doma.
Virus se snadno ze skla „spláchne“, než se k Vám půllitr dostane ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud vím, tak se sklenice od piva myje nejen čistou vodou, ale i mycími prostředky k tomu určenými. Myslíte si, že by si provozovatel restaurace toto ,,lajznul"?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nechoďte nějakou dobu na pivo, jestli nejste notorda, tak se bez toho obejdete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nijak, ale nemusíš tam být, když budeš chtít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Nejjistější je v restauracích nejíst a jídlo si radši kupovat na odnesení. V restauraci jsem naposled jedl před 7 měsíci, v létě jsem jednou jedl ve skoro prázdné jídelně, jinak do těchto zařízení nechodím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Midoc

V období velkého nebezpečí nákazy by se mohly podávat jednorázové kelímky.

před 1301 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek