Senny

Jak se chovat a co si obléct na první rande?

Mám mít první rande s klukem,o kterém vím vlastně skoro všechno,co máme probírat? A co si vzít na sebe? Jemu se líbí něco (sám to říkal),co normálně nenosím a najdou se pro mě i pohodlnější věci… poradíte mi,Prosím?

Díky všem za rady… tak nám to teda myslím docela vyšlo =) díky

Nejlepší odpověď
annas

Chovat se přirozeně. Obléknout si to, co vám vyhovuje. Jdete na první rande a už se chcete přizpůsobovat vkusu mladíka, jehož zatím moc neznáte?
Snad nejde o oblečení, ale o sympatie.
V tomto případě snad najdete i téma k rozhovoru, začněte o svých zájmech či zálilbách, uvidíte, co se z toho vyvine.

Jinak si projděte archiv. Dovíte so o první rande mnohem víc.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=prvn%C3%AD%20ran­de

Další odpovědi
gecco

Chovej se naprosto přirozeně – nedělej si žádné násilí…
😉
Pokud o tebe má ten kluk zájem, měl by tě ´brát´ se vším všudy. On to možná ještě neví, ale sám bude časem rád, že se ´nepřetvařuješ´, nehraješ si na někoho jiného, nepotřebuješ jej ´blbnout´ a oblbovat…
😉
A co probírat? – to je úplně jedno, klidně i mlčte…
😉
Přeju pěknej den a procházku/výlet…
_____________­________________________­____
Tak si to užijte i příště…
😉

marci1

Chovej se přirozeně, tak jak se chováš i jindy. Obleč si to, v čem se cítíš dobře. 🙂

Tak to mám radost, držím palce ! 🙂