icurusL

Jak se chová primitivní člověk?

Doplňuji:
A to právě chci vysvětlit…

Nejlepší odpověď
ten který je

Především agresivně.Primitiva vidím např.ve fotbalovém fanouškovi,který je schopen se porvat s protějškem jen kvůli tomu,že někdo hrál 1:0 a ne 0:1.

Další odpovědi
rigormortis

Jednoduše…na podněty reaguje jednoduchým a impulzivním jednáním bez dalšího promyšlení.
Někdo ho naštve…křičí.
Něco ho pobaví…směje se.

setapouch

Jako primitiv.
Doplňuji:
Např. ignoruje společenské konvence, nehledí na druhé atp.

huxa

Tak se koukni na primitivní lidé-neandrtálce a další vývojové fáze. Dávají příliš vyniknout emocím, řeč mají nesrozumitelnou a jak píše rigormortis-hněv-křik; zábava-smích, tleskání.
Doplňuji:
Tím nechci říci, že jestli zatleskáte komikovi, jste primitivní jedinec 🙂

Třeba známkou dnešního, inteligentního (relativně) člověka je to, že dokáže zatleskat či zasmát se člověku, který na něj právě začal křičet a chce se začít hadát a nebo na někoho začít hulákat a něco mu vytýkat s tím, že to myslí ironicky (teď je problém, aby to i druhý takto vzal, ale jestli jsou jaksi na stejné úrovni, měl by to pobrat)

Nazdar Bazar

Jako křupan nebo fotbalový či hokejový fanoušek. Disponuje jednodušším dojmem, chová se jako ignorant, je nevzdělaný(vět­šinou), má omezený rozhled apod.