Rokio

Jak se chová člověk, který nikdy nepřizná svoji chybu?

Doslova to podle mě být míněno nemůže, protože snad každý člověk alespoň někdy, nebo si minimálně uvědomí, že něco pokazil.

Jaká je tedy charakteristika člověka, který nikdy svoji chybu nepřizná? Je to myšleno doslova, nebo obrazně?

Nejlepší odpověď
led

Rovnako ako človek, ktorý si neprizná chybu v konkrétnom prípade.
Všeobecne charakterizovať konkrétneho človeka, ktorý si neprizná chybu, bez znalosti príčin a samotného prípadu je po slovensky povedané: hlúposť (česku: hloupost)

Další odpovědi
ivzez

Člověk, který si nikdy nepřizná chybu,
se chová stejně hloupě jako R-L12/13.

Rokio

ivzez: Co to znamená R-L12/13?

ivzez

Rock-Lee 12 nebo 13.