Jak se budou lidé k sobě chovat třeba za 20 let?

Neochota, arogance, drzost, násilnost, to je jen výčet pár negativních charakterů, které jsou dnes podle mého na vzestupu. Jak to tu bude vypadat za 20 let? Přijdou na řadu i nějaké pozitivní charakterové vlastnosti lidí?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě se k sobě nebudou chovat jak v letech minulých. To dá rozum. Tady nejde o slušnost, toleranci, shovívavost…, ale o prachy!

Další odpovědi
Kepler

Záleží to taky na tom, jak se společnost bude dále vyvíjet. Jestli příjdou špatné, ale opravdu špatné časy, pak se lidi semknou a budou si vzájemně pomáhat a vztahy budou lidštější. Samozřejmě zůstanou i vyžírkové, šmelináři a jiní zlouni zneužívající situaci, ale tak to vždycky bylo a vždycky bude.

Lgee

Myslím že o něco hůř ale jen mírně

zjentek

To už bude po válce a lidé budou opět šťastni. Ovšem ještě nevím, kteří lidé, to se hodně špatně předvídá.

Šidlo

kedysi boli hendikepovaní v ústavoch, kritici v uránových baniach, ešte predtým neverné ženy na psychiatrí, kde im brali maternice aby ,,neboli hysterické", sloboda slova 0 bodov, volebné právo len pre bohatých mužov, kontrola volieb pod korunou, sociálna mobilita zúfalá, slobodné matky boli za prostitútky a ich deti boli považované za odpad

za feudalizmu vás a vašu rodinu vlastnil zemepán, byť ateistom, dokonca nekatolíkom bolo trestné…a čo viete o Dreyfusovej afére? tá bola len pred vyše 100 rokmi…v rusku boli pogromy na židov národný šport, štátu to nevadilo.....v usa ešte pred ww2 bol ku klux klan legálny, na juhu chceli násilne sterilizovať: írov, židov, tailanov a ostatných katolíkov

pred 80 rokmi bol rasizmus normálna vedecky uznávaná teória!
Upozornenie pred miestnych rasistov: to, čo si mysleli západniarske vedecké špičky o slovanoch…to by ste počuť nechceli!

v európe už 75 rokov nebola vojna, ľaváci nie sú mučení preúčaním, rozvedení nie sú za blbcov, alkoholizmus je reálne liečený (no, povedzme) kto je nejako odlišný má väčšinou možnosť žiť bez rizika lynča/basy/ste­rilizácie/kru­tých pokusov/,,pre­výchovy"/gula­gu/baní

ľudia sú dnes na seba vlastne zlatíčka a kto tvrdí opak…doučiť dejepis a sociológiu!!!!

Rakira

Pokud to půjde jako dne tak asi špatně:D